Logo
BESNİ BELEDİYESİ SERDAR TUNCER'İ SEVENLERİYLE BULUŞTURDU
Geri
17.10.2023

Belediye hizmetlerinin yanı sıra Besnili vatandaşların sosyal aktivitelerine de destek sağlayan Besni Belediyesi kültür ve sanat programları kapsamında Türkiye’nin sevilen isimlerinden Serdar Tuncer’i Besnililerle buluşturdu.

İlçeye hizmet etme noktasında birçok projeyi hayata geçiren Besni Belediye Başkanı Eyyup Mehmet Emre, ayrıca sosyal ve kültürel çalışmalara da önem veriyor.

Besni Belediyesi Kongre ve Kültür Merkezi’nde Türkiye’de tanınmış isimleri Besnili vatandaşları bir araya getiren Başkan Emre, “Şiirli Muhabbet” programı ile Televizyon programcısı, sunucu, yazar ve şair Serdar Tuncer’i Besnililerle buluşturdu.

Konu hakkında açıklama yapan Besni Belediye Başkanı Eyyup Mehmet Emre, “Besnimizde şiir ve muhabbet dolu bir gece yaşadık. Besnili hemşerilerimizle Serdar Tuncer gibi sevilen isimleri bir araya getirmekten mutluluk duyuyoruz. Belediyeciliğin sadece yol, kaldırım yapmak olmadığını farkındayız, hemşerilerimizin sosyal aktivitelerine de destek olmamız gerekiyor. Bu anlamda birçok organizasyonla hemşerilerimizi Türkiye’nin sevilen isimleri ile buluşturuyoruz. Allah’ın izni ile ilerleyen zamanlarda yine birçok organizasyonla kültür sanat faaliyetlerimize ara vermeden devam edeceğiz.”dedi.