Asfaltlama Çalışmaları

Asfaltlama Çalışmaları Tüm Hızıyla Devam Ediyor
Besni Belediyesi tarafından asfaltlama çalışmaları kapsamında bu yıl içerisinde Gaziantep Caddesi başta olmak üzere diğer mahallerle birlikte toplam 82 Bin metrekare alanın asfaltlanacak.
Belediye Başkanı İbrahim Öztürk asfaltlama çalışmaları ile ilgili yaptığı açıklamada; “İlçemizin bütün mahallelerinde yapmış olduğumuz yol yapım çalışmaları hızla devam etmektedir. Şuanda Postaneden Kozluca virajına kadar yapacağımız sıcak asfalt ve diğer mahallelerde yapacağımız sathi kaplama asfalt çalışmalarımızla birlikte toplam 82 Bin metrekare bir alanı bu yıl içerisinde asfalt yapmış olacağız.
Hava şartları el verdiği müddet içerisinde bu asfalt çalışmalarımızın 15 gün içinde hepsini bitirmiş olacağız. Birçok mahallemizde yol ile alakalı birçok sıkıntıyı halkımıza hizmet olarak sunmak suretiyle ortadan kaldırmış olacağız. Bununla beraber yaklaşık 75 Bin metrekare civarında çalışmalarının da devam ettiği kilitli parke çalışmalarımız var. O çalışmalarımız da diğer mahallelerimizde yoğun hızıyla devam etmektedir. Hava şartları müsaade ettiği müddetçe biz 75 Bin metrekare kilitli parke işini bitirmeye çalışacağız, etmezse de baharda kalan kısmını tamamlayıp ilçemizde yolla alakalı sorunlarımı %90 seviyesinde çözmüş olacağız.
Bu yaptığımız çalışmalar ilçemize hayırlı uğurlu olsun. Daha güzel hizmetleri Cenab-ı Hak Besni’ye nasip etsin, bizlere de vesile olmayı nasip etsin.” dedi.