Müdürlükler

 

 

Müdürlükler

Mail Adresleri

Başkan baskan@besni.bel.tr
Baskan Yardımcısı mustafaozturk@besni.bel.tr

Yazı İşleri Müdürlüğü

yaziisleri@besni.bel.tr

Evlendirme

evlendirme@besni.bel.tr

Veterinerlik

veteriner@besni.bel.tr

İlan Bürosu 

ilan@besni.bel.tr

Bilgi işlem bilgi@besni.bel.tr

Özel kalem 

ozelkalem@besni.bel.tr

Mali Hizmetler Müdürlüğü

malihizmetler@besni.bel.tr

Su İşleri 

suisleri@besni.bel.tr 

Emlak Bürosu 

emlak@besni.bel.tr 

Tahakkuk Tahsil 

tahakkuk@besni.bel.tr

Fen İşleri Müdürlüğü

fenisleri@besni.bel.tr

Garaj Amirliği 

garaj@besni.bel.tr

Satınalma

satinalma@besni.bel.tr 

İmar ve Şehircilik Müdürlüğü

imarisleri@besni.bel.tr

Park ve Bahçeler Müdürlüğü

parkvebahceler@besni.bel.tr

İtfaiye Müdürlüğü

itfaiye@besni.bel.tr

İnsan Kaynakları Müdürlüğü

insankaynaklari@besni.bel.tr

Zabıta Müdürlüğü

zabita@besni.bel.tr

Basın Yayın Halkla İlişkiler Müdürlüğü

basin@besni.bel.tr

Temizlik İşleri Müdürlüğü

temizlik@besni.bel.tr