BAŞKAN ÖZTÜRK'TEN GAZİ EKİNCİYE ZİYARET


Besni Belediye Başkanı İbrahim Öztürk, Türk Silahlı Kuvvetlerince, Suriyenin Afrin bölgesinde başlatılan “Zeytin Dalı Harekatında yaralanan Besnili Piyade Uzman Çavuş Mesut Ekinci’ye geçmiş olsun ziyaretinde bulundu.

Yapılan ziyarette açıklama yapan Başkan Öztürk; “Türk Silahlı Kuvvetlerince Suriye’nin Afrin bölgesinde başlatılan “Zeytin Dalı Harekatına katılan hemşerimiz Piyade Uzman Çavuş Mesut Ekinci kardeşimiz çatışma esnasında mevzi değiştirirken silahının ateş alması sonucu kazayla yaralanarak Gazi olmuştur. Kilis’te ki tedavisinin ardından ilçemize gelen hemşerimiz ve gururumuz Piyade Uzman Çavuş Mesut Ekinci kardeşimize geçmiş olsun ziyaretinde bulunduk.

Allah devletimize ve milletimize zeval vermesin. Allah ordumuzu muzaffer eylesin. Kahraman mehmetciklerimizle gurur duyuyoruz. İnşallah en kısa zamanda Afrin’de istediğimiz sonucu alacağız ve teröre geçit vermeyeceğiz. Mesut kardeşimiz gibi kahraman kahraman gazilerimiz ve silah arkadaşlarında bu yüce ruh var olduğu sürece milli birliğimize ve bütünlüğümüze kirli emellerin gerçekleşmesi asla mümkün olmayacaktır. Kahraman Gazimiz Mesut Ekinci kardeşimize sağlık ve şifa diliyorum” dedi.