Başkan Emre Vatandaşların Sorunlarını Yerinde İnceliyor

Besni Belediye Başkanı Eyyup Mehmet Emre, Ramazan ayı boyunca ilçe merkezindeki mahallelerde düzenlenen iftar programları öncesi vatandaşları ziyaret ederek sorun ve isteklerini dinliyor.

Son olarak Besni Ciritmeydan Mahallesinde düzenlenen iftar programı öncesi Muhtar Murat Othan ile mahalle sakinlerini ziyaret eden Belediye Başkanı Emre vatandaşların sorunlarını ve isteklerini dinledi.

Birim amirlerinin de bulunduğu ziyarette vatandaşların sorunlarının giderilmesi için talimatlar veren Başkan Emre; “Göreve geldiğimiz günden beri memleketimizi daha güzel ve yaşanılabilir bir şehir yapmak için çalışıyoruz.

Mahallelerimizde ki eksikleri ve sıkıntıları yerinde inceleyerek gerekenlerin yapılması için birim amirlerimize talimatlar verdik. Vatandaşlarımızın talep ve istekleri bizim için her zaman öncelikli olacaktır. Mahalle sakinlerimiz de bizi çok güzel karşıladı, onlara da ayrıca teşekkür ederim.

Besni Belediyesi olarak Ramazan ayı boyunca ilçe merkezimizdeki mahallelerimizde iftar programları düzenliyoruz. Programlar öncesinde ve sonrasında da yine vatandaşlarımızla bir araya gelip sorun ve sıkıntılarını dinliyoruz, sıkıntıların giderilmesi için gayret gösteriyoruz.

Bu vesileyle iftar programımıza teşrif eden, mahalle sakinlerimize ve İl genel meclis üyesi arkadaşlarıma teşekkür ederim” dedi.